nafez
12 بهمن 1401 - 00:01

افتتاح ۵۰ پروژه عمرانی طی دهه فجر در اردستان

اردستان - فرماندار اردستان از افتتاح ۵۰ پروژه عمرانی طی دهه فجر در اردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد هادی احمدی طبا شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) از اتفاقات بزرگی بود که در قرن گذشته رخ داد که این انقلاب قدرت و جایگاه خوبی نیز در جهان دارد.

وی با بیان اینکه متأسفانه در کشور خیلی بر روی قدرت نرم و نفوذ انقلاب اسلامی کار نشده است، افزود: مکتبی که امام راحل مطرح کرد، مشابه هیچ کدام از مکاتب آن زمان نبود و هر آنچه که امام راحل درباره انقلاب گفتند به وقوع پیوست.

فرماندار اردستان با بیان اینکه لازم است مسائل انقلاب برای جوانان تبیین شود، تصریح کرد: اقدامات در حوزه انشعابات آب، برق، گاز، راه‌ها، ورزشگاه‌ها و غیره از جمله کارهایی است که عمدتاً بعد از انقلاب صورت گرفته و خوب است که این اقدامات توسط رسانه‌ها بیان شود.

وی به برنامه‌های دهه فجر در شهرستان اردستان پرداخت و ادامه داد: ۱۲ بهمن ماه در اردستان برنامه‌هایی همچون گلباران تمثال امام و نواختن زنگ انقلاب در مدارس انجام می‌شود، در این ایام جشن ایتام با همکاری کمیته امداد و خیرین برگزار می‌شود همچنین مجموعه سخنرانی‌ها، یادواره‌های شهدا و جشن‌هایی برگزار خواهد شد.

فرماندار اردستان در خصوص افتتاح پروژه‌ها در دهه فجر، بیان کرد: در بخش‌های مختلف شهرستان از جمله بخش مرکزی، زواره، مهاباد و روستاها افتتاحیه‌هایی را در دهه فجر خواهیم داشت که افتتاح روشنایی کمربندی اردستان، باند دوم محور تلک‌آباد و غیره از جمله آنها خواهد بود.

احمدی طبا خاطرنشان کرد: ۵۰ پروژه در حوزه‌های مختلف عمرانی، راهداری، فرهنگی، مخابراتی و به طور کلی در زمینه‌های مختلف در شهرستان اردستان با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان طی دهه فجر افتتاح خواهد شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1011491