nafez
13 دی 1401 - 16:42

شهید سلیمانی ذوب در رهبری و اسلام بود

گناوه- معاون اقتصادی سپاه قدس و همرزم شهید سلیمانی گفت: شهید سلیمانی به دلیل آنکه ذوب در رهبری و اسلام بود، برای خود از نظر خدمت، پیشرفت و عمل کردن به مأموریت‌ها از هیچ چیز فروگذار نبود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محسن کاظمی ظهر سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با بیان اینکه باید دید که شخصیتی مانند شهید سلیمانی چگونه به مرحله مکتب شهید سلیمانی می‌رسد اظهار داشت: وقتی یک فرهنگ، دین و یا عقیده تبدیل به یک مکتب می‌شود به معنای آن است که به یک جامعیت رسیده است مانند مکتب اسلام یا مکتب امام حسین یا امام صادق (ع) که همگی مکتب هستند.

معاون اقتصادی سپاه قدس و همرزم شهید سلیمانی افزود: هر امامی که یک ایده جدید در کنار تفکرات خود ارائه کرده است به آن مکتب اطلاق می‌کنند.

وی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون شهدای زیادی را جان خود را نثار کرده‌اند که هر کدام در پیشگاه خداوند دارای جایگاه و مقام ویژه هستند اما رهبر معظم انقلاب عنوان مکتب را درباره شهید سلیمانی بیان فرمودند.

وی ادامه داد: شهدا همگی بزرگوار و همگی در جایگاه خود دارای مقام والا و ارزشمند نزد پروردگار متعال هستند اما شهید سلیمانی ویژگی‌هایی خاصی دارد که از زمان وقوع شهادت ایشان تا کنون سخنرانی از مقام معظم رهبری دیده نشده که یادی از این شهید والامقام نکرده باشند.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب در دیدار با هر گروه، هیئت یا حتی هیئت‌های خارجی یاد این شهید کرده است زیرا شهید سلیمانی یک فرد جامع، سیاسی، نظامی، فرهنگی، اثرگذار بوده است.

سردار کاظمی ادامه داد: امام راحل (ره) در دهه ۶۰ فرمود «اگر سپاه نبود، کشور نبود» و ما امروز باید بگوییم اگر شهید سلیمانی نبود شاید اسلام، منطقه و جهان نبود و اگر داعش به حکومت می‌رسید تمام این حاکمان کشورهای اسلامی و غیر اسلامی را سر می‌برید که این عین کلام خود سردار شهید سلیمانی است.

شهید سلیمانی ذوب در رهبری و اسلام بود

همرزم شهید سلیمانی با بیان اینکه باید دید که سردار سلیمانی چگونه به مرحله شهید سلیمانی رسید گفت: ما به میزانی که به اسلام، فرامین ائمه (ع) ودستورات امام عمل می‌کنیم و در تفکرات، دستورات و منش‌ها و روش‌های رهبر خود ذوب می‌شویم به همان مقدار پیشرفت کرده و اثرگذار هستیم.

معاون اقتصادی سپاه قدس بیان کرد: شهید سلیمانی ذوب در رهبری و اسلام بود و برای خود هیچ چیز از نظر خدمت، پیشرفت و عمل کردن به مأموریت‌ها از هیچ چیز قانع نبود بلکه جهادی و انقلابی وارد می‌شد.

سردار کاظمی گفت: شهید سلیمانی شب و روز نمی‌شناخت و ما هر چقدر از زندگی، خواب، برنامه اقتصادی، مقام و سیاست خود کم کنیم و به خدمت‌های خود اضافه کنیم هر میزان در این مسیر حرکت کنیم به همان میزان خداوند به ما عزت می‌دهد.

وی ادامه داد: عزت شهید سلیمانی به دلیل اخلاص، عمل صالح و اطاعت از رهبری از سوی ایشان بود که در قلب‌های آزادی خواهان جهان ماندگار شد.

سردار کاظمی با تاکید بر اطاعت همه از مقام رهبری و ولایت فقیه بیان کرد: همه باید به این رهبر معظم انقلاب اعتماد کنند و به فرمایش آیت الله حسن زاده آملی گوشتان به دهان این رهبر باشد..

وی یادآور شد: دشمنان چهل و سه سال است که می‌گویند انقلاب اسلامی تمام است، اما این انقلاب نسبت به گذشته پیشرفت داشته است اگر چه همه دولت‌ها همراه و همگام رهبری نیز نبوده‌اند که اگر بودند وضع کشور ما بهتر از این می‌بود.

شهید سلیمانی ذوب در رهبری و اسلام بود

وی گفت: دشمن با جنگ ترکیبی، شناختی و معرفتی و همه جانبه وبا بهره گیری از همه مهره‌های خود وارد میدان شده است چون می‌داند که این دولت با رهبری یکی و همراه است.

سردار کاظمی با بیان اینکه شک نکنید که این انقلاب به انقلاب حضرت ولی عصر (عج) متصل خواهد شد اضافه کرد: همه مسئولان در هر بخش و مسئولیتی باید به مردم امید دهند و آنها را امیدوار و به مردم خدمت کنند.

معاون اقتصادی سپاه قدس خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی در کنار مردم می‌نشست، گوش می‌کرد و شخصاً رسیدگی و دستور می‌داد که این مورد باید بشود و اینها نشانه راه حق و اخلاق اسلامی است که اگر ما و شما رعایت کنیم قطعاً مورد رضای خدا و امام زمان قرار خواهد گرفت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 952738