nafez
15 بهمن 1401 - 11:31

نماینده مجلس: شاهرود و میامی با بیکاری خداحافظی می‌کنند

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس گفت: در دو سال آینده با مشکل بیکاری در دو شهرستان شاهرود و میامی خداحافظی می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از میامی، علی‌اصغر خانی، نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح هم‌زمان پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان میامی اظهار کرد: مردم ما در تمام عرصه‌ها در صحنه بوده‌اند و بر ما فرض است که برای وجود این مردم عزیز بر خود ببالیم.

وی تصریح کرد: شهرستان میامی علی‌رغم تمامی محدودیت‌ها شاهد نگاه عملی مسؤولان در چند سال اخیر بوده است.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: خوشبختانه شهرستان میامی در بودجه امسال کشور برداشت مناسبی داشته است و بودجه این شهرستان در برخی شاخص‌ها پنج برابر شده است.

خانی اضافه کرد: امروز شاهد افتتاح بیمارستان شهرستان میامی به‌عنوان یکی از مطالبات به‌حق مردم این شهرستان خواهیم بود و با تلاش مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود، خدمات‌رسانی در این مرکز بهداشتی روزبه‌روز افزایش می‌یابد.

وی تصریح کرد: در صورت تأمین زیرساخت مناسب موردنیاز، سرمایه‌گذاری مهم و بزرگی با اشتغال‌زایی گسترده در شهرستان میامی انجام خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدواریم با اقدامات صورت‌گرفته و برنامه‌ریزی‌های پیش‌بینی‌شده، در دو سال آینده با مشکل بیکاری در دو شهرستان شاهرود و میامی خداحافظی کنیم.

خانی گفت: تمام اتفاقات مناسب صورت‌گرفته در این منطقه با مشورت استاندار سمنان به انجام رسیده و خوشبختانه کوچک‌ترین مشکل و اختلاف مدیریتی در استان نداریم و این امر مرهون همدلی و اتحاد مسؤولان استان است.

وی تصریح کرد: به‌هیچ‌وجه صدای اختلاف نمایندگان با مدیریت ارشد استان سمنان شنیده نمی‌شود.

حجت‌الاسلام محمد عزیزی، امام جمعه میامی نیز در این مراسم اظهار کرد: شنیدن درد دل مردم و ایجاد امیدواری برای آنها، عدم ارائه وعده بدون عمل و توجه جدی مسؤولان به شرعیات از ضروریات و الزامات مدیران است.

پایان پیام/74002/م/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1018318